Oferta oprawa prac

Posiadamy szeroką ofertę opraw wszelkiego rodzaju dokumentów.

Bindowanie:

Idealnie nadaje się do oprawy prac zaliczeniowych, książek, ofert dla klientów i różnego rodzaju dokumentów. Polega ona na spięciu plastikowym spiralnym grzbietem przedziurkowanych kartek wraz z przezroczystą okładką i kartonowym tyłem. Bindowanie wykonywane jest na miejsc w ciągu kilku minut.

Termobinodowanie:

Oprawa miękka, najczęściej stosowana do oprawy prac licencjackich, inżynierskich,magisterskich oraz doktorskich. Kartki przyklejone są na stałe do okładki. Górna okładka przezroczysta, dolna plastikowa. Termobinodowanie wykonywane jest w ciągu kilku minut na miejscu.

Wsuwany grzbiet:

Nadaj się do oprawy różnego rodzaju dokumentów. Daje możliwość dokładania, wyciągania kartek z już oprawionego dokumentu. Przezroczysta okładka od góry, na dole kartonowa.

W naszej ofercie posiadamy również laminowanie. Polega to na oprawieniu pojedynczych kartek w twardą folię na stałe. Dzięki tej operacji dokument nabiera kolorów, staję się elastyczny i jest odporny na warunki atmosferyczne i czas.

W naszej firmie możecie Państwo również skorzystać ze skanera.

Cennik naszych usług znajdziecie Państwo w zakładce cennik oprawa prac.

Z naszych usług skorzystali już

Podczas naszej kilkuletniej działalności obsługiwaliśmy dziesiątki firm z Polski jak i z zagranicy. Z naszych usług korzystały m.in. takie firmy jak: Eko okna, Mieszko, Rafako Engineering, DOG Poland i wiele innych.

Usługi mobilne

Zachęcamy do korzystania z naszych usług po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym.
Istnieje możlkiwość dojazdu do klienta oraz dostarczenia zamówień na terenie Raciborza i okolic.

Szybki kontakt

tel. 660 694 892
mail: kontakt@drukol.pl
Built with HTML5 and CSS3 | Created by kedzi
DruKol.pl 2013
ga('send', 'pageview');